O studiach podyplomowych
O studiach podyplomowych - UPZ

O studiach podyplomowych

Witamy Państwa w części całkowicie poświęconej studiom podyplomowym oferowanym przez naszą uczelnię.

Kierunki jakie chcemy Państwu zaproponować są dostosowane do potrzeb dzisiejszego rynku pracy i powstały w odpowiedzi na zwiększające się wymagania pracodawców, w stosunku do aktualnych bądź przyszłych pracowników.

Są one doskonałą propozycją dla osób, które chcą doskonalić swoje umiejętności zawodowe, poszerzać horyzonty, aktualizować wiedzę, jak również dla tych, którzy planują zmianę profilu zawodowego lub przekwalifikowanie się.

Oprócz wykazu kierunków, znajdziecie tu Państwo szczegółowy program studiów, a także informacje dotyczące rekrutacji, kadry dydaktycznej, opłat i czasu trwania.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, a w razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Uwaga! Istnieje możliwość dofinansowania studiów podyplomowych oraz kursów z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Dzięki Krajowemu Funduszowi Szkoleniowemu już dziś możesz ubiegać się o dofinansowanie 80% lub całkowite sfinansowanie studiów podyplomowych. Już nie musisz mieć ukończonych 45 lat, tak jak to było w ubiegłym roku, jedynym kryterium jest posiadanie zatrudnienia. Nie przegap okazji i już dziś dowiedz się więcej na ten temat w swoim powiatowym urzędzie pracy. Istotne informacje znajdziesz również na stronie: zamosc.praca.gov.pl

Rekrutacja

Rekrutacja na studia podyplomowe trwa przez cały rok.
Kierunek zostanie uruchomiony z chwilą zebrania minimum 15 osobowej grupy słuchaczy.

Biuro rekrutacji:

Akademickie Centrum Edukacji
tel. 663 188 380
e-mail: podyplomowe@upz.edu.pl

Pobierz dokumenty