O Gazecie Akademickiej Skafander
O Gazecie Akademickiej Skafander - UPZ

O Gazecie Akademickiej Skafander

Być może widziałeś ją na szkolnym korytarzu, czytałeś w przerwie między jedną lekcją a drugą albo przeglądałeś w Internecie. „Skafander” to bezpłatna gazeta akademicka, wydawana przez Uczelnię Państwową w Zamościu.

Na dwunastu kolorowych stronach znajdziesz artykuły o różnorodnej tematyce: przede wszystkim dużo rozrywki, intrygujące felietony, sylwetki ciekawych ludzi, recenzje książek, muzyki, filmów, a także relacje z bieżących wydarzeń, którymi żyje miasto i region.

Dlaczego nasza gazeta jest wyjątkowa? Ponieważ tworzą ją różni ludzie – uczniowie, nauczyciele, studenci, absolwenci, wykładowcy, pasjonaci. Każdy może napisać tekst, który potem przeczyta 5000 czytelników w Zamościu, Biłgoraju, Hrubieszowie, Krasnymstawie i Tomaszowie Lub. Ponadto posiadamy swój fanpage pod adresem: www.facebook.com/skafander.info, gdzie serwujemy ciekawe informacje i konkursy. Natomiast w lubianym przez młodzież Radiu Eska można usłyszeć przeglądy „Skafandra” oraz rozmowy z jego twórcami. Co roku organizujemy też popularny konkurs Miss Skafandra, którego celem jest wyłonienie najpiękniejszej uczennicy z regionu.

„Skafander” to gazeta, która umożliwia zaistnienie młodym ludziom. Jeśli jesteś muzykiem, zajmujesz się fotografią, lubisz pisać lub rysować, prześlij nam swoje prace. Napisz również, jeśli w Twoim otoczeniu znajduje się osoba z pasją. Znajdowanie takich „perełek” wśród młodzieży sprawia nam prawdziwą radość i chętnie o nich piszemy. Zapraszamy do kontaktu: skafander.info@gmail.com.

„Skafander” to jedyna gazeta w regionie, tworzona przede wszystkim z myślą o młodzieży. Sprawdźcie nas!