Zapraszamy do głosowania
Zapraszamy do głosowania - UPZ

Zapraszamy do głosowania

Do 24 marca można oddawać głosy na studentów-sportowców Akademii Zamojskiej, którzy biorą udział w XI Plebiscycie TVK Video-Kadr. Głosy można oddawać również na trenerów związanych z AZ.

Studenci Akademii Zamojskiej:

Łukasz Jarocki (turystyka i rekreacja) – tenis stołowy; SMS o treści sprt.18 na numer 7248 (Koszt 2,46 zł z VAT za SMS)

Klaudia Luterek (bezpieczeństwo narodowe) – podnoszenie ciężarów; SMS o treści sprt.17 na numer 7248 (Koszt 2,46 zł z VAT za SMS)

Kacper Magielnicki (bezpieczeństwo narodowe) - podnoszenie ciężarów; SMS o treści sprt.19 na numer 7248 (Koszt 2,46 zł z VAT za SMS)

Aleksandra Osuch (bezpieczeństwo narodowe) – tenis stołowy; SMS o treści sprt.4 na numer 7248 (Koszt 2,46 zł z VAT za SMS)

Arkadiusz Żuk (turystyka i rekreacja) – tenis stołowy; SMS o treści sprt.6 na numer 7248 (Koszt 2,46 zł z VAT za SMS).

Spośród trenerów związanych z Akademią Zamojską w Plebiscycie udział biorą:

Piotr Kostrubiec – tenis stołowy; SMS o treści tren.9 na numer 7248 (Koszt 2,46 zł z VAT za SMS)

Andrzej Gaweł – podnoszenie ciężarów; SMS o treści tren.1 na numer 7248 (Koszt 2,46 zł z VAT za SMS)

Laureatów XI Plebiscytu TVK Video-Kadr poznamy podczas uroczystej gali, jaka odbędzie się 25 marca 2022 r. w restauracji OSiR w Zamościu.

Regulamin i więcej informacji: https://www.zamojska.pl/wiadomosci/177/sport