Zagrają z liderami
Zagrają z liderami - UPZ

Zagrają z liderami

To będą tenisowe emocje na bardzo wysokim poziomie. W najbliższą sobotę, 25 stycznia zamojscy tenisiści i tenisistki zmierzą się u siebie z liderami pierwszoligowych tabeli.

Jako pierwsze zagrają zawodniczki PWSZ Zamość, które podejmą u siebie KU AZS Uniwersytet Ekonomiczny II Wrocław. Zawodniczki ze Śląska z poważną punktową przewagą przewodzą I lidze kobiet. Z kolei zamościanki już od kilku kolejek pozostają niepokonane i pną się w górę tabeli. W czołówce jest ciasno, bowiem drużyny z miejsc 2-4 mają identyczną liczbę punktów i ewentualne zwycięstwo mogłoby dać gospodyniom nawet fotel wicelidera. Zapowiada się więc bardzo zacięty mecz.

Po południu swoje spotkanie rozegrają panowie. Oni również zmierzą się z liderem, drużyną PKS Pegaz Miasto Łańcut Jarosław II. Zamościanie do lidera tracą 4 punkty i jeśli chcą zająć miejsce dające grę w barażach o Superligę to na stratę punktów nie mogą sobie pozwolić. W rundzie zasadniczej zawodnicy PWSZ Zamość zremisowali na wyjeździe 5:5. Obie drużyny pretendują do gry w wyższej lidze, co gwarantuje wysoki poziom i dużo sportowych emocji.

Oba mecze - panów i pań - zostaną rozegrane 25 stycznia, w sobotę, w hali ZSP Nr 3 w Zamościu ("Elektryka"), przy ul. Zamoyskiego 62. Panie zaczynają swój mecz o godz. 11, zaś panowie o godz. 16. Na oba spotkania wstęp jest wolny. Zapraszamy!