XII Zamojskie Dyktando - zgłoszenia
XII Zamojskie Dyktando - zgłoszenia - UPZ

XII Zamojskie Dyktando - zgłoszenia

Uczelnia Państwowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu i II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Zamościu zapraszają uczniów do wzięcia udziału w konkursie XII ZAMOJSKIE DYKTANDO.

Konkurs skierowany jest do uczniów VIII klasy szkoły podstawowej i uczniów szkół ponadpodstawowych z powiatów: zamojski, tomaszowski, biłgorajski, hrubieszowski i krasnostawski.

Ze względu na sytuację epidemiczną tegoroczna edycja konkursu składa się tylko z jednego etapu (szkolnego), a zwycięzcy zostaną wybrani na podstawie przesłanych przez szkoły wyników.

Zgłoszenia uczniów dokonują dyrektorzy szkół w terminie do 06 listopada br. Regulamin konkursu i karta zgłoszenia znajdują się poniżej.

W razie pytań prosimy o kontakt z Sekcją Promocji Uczelni Państwowej w Zamościu – tel. 663 188 300, e-mail: promocja@upz.edu.pl.

ek

Pobierz dokumenty