Vito Bambino gwiazdą Juwenaliów Akademii Zamojskiej!
Vito Bambino gwiazdą Juwenaliów Akademii Zamojskiej! - UPZ

Vito Bambino gwiazdą Juwenaliów Akademii Zamojskiej!

Znany z trasy Męskiego Grania i hitowego kawałka „I Ciebie też bardzo” oraz nagranego wspólnie z Sanah hitu „Ale jazz!” Vito Bambino będzie gwiazdą Juwenaliów 2022 Akademii Zamojskiej! Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Zamość Andrzej Wnuk.

Koncert juwenaliowy odbędzie się w piątek 13 maja na Rynku Wielkim Zamościu. Oprócz Vito Bambino na scenie zagra doskonale znana w naszym regionie grupa Power Play. W ramach juwenaliów odbędzie się również studencki piknik.

Juwenalia studentów Akademii Zamojskiej rozpoczną się 12 maja. Tego dnia rektor Akademii Zamojskiej dr hab. Paweł Skrzydlewski, prof. AZ symbolicznie przekaże Radzie Samorządu Studenckiego władzę w Uczelni. Następnie na terenie AZ przy ul. Zamoyskiego 64 odbędzie się piknik studencki społeczności akademickiej Uczelni.

W piątek, 13 maja, dla studentów wystąpią gwiazdy muzyki. Koncert juwenaliowy rozpocznie się o godz. 19 na Rynku Wielkim rozstrzygnięciem konkursu Miss Skafandra. Następnie na scenie zaprezentują się Vito Bambino oraz grupa Power Play.

Gwiazdą koncertu juwenaliowego będzie Vito Bambino – piosenkarz, aktor, wokalista zespołu Bitamina. W 2021 r. wspólnie z Sanah nagrał hit „Ale jazz!”, który od razu stał się jedną z najpopularniejszych piosenek w rozgłośniach radiowych. Utwór ma już ponad 80 mln wyświetleń w serwisie YouTube i dotąd nie traci na popularności w stacjach radiowych.  W tym samym roku Vito Bambino wziął udział w projekcie Męskie Granie Orkiestra i wspólnie z Dawidem Podsiadło oraz Darią Zawiałow nagrał hymn trasy MGO 2021 „I Ciebie też bardzo”. Kawałek ma już ponad 46 mln wyświetleń w serwisie YouTube!

Zespół Power Play jest doskonale znany studentom i nie tylko. Grupa występowała już na zamojskich juwenaliach, zawsze z dużym aplauzem publiczności. Zespół ma na koncie utwory takie jak „Lubisz to, lubisz”, „Zawsze coś”, „Wolę Olę” czy „Skok w bok”, które w serwisie YouTube osiągnęły od kilku do kilkunastu milionów wyświetleń.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

Pobierz dokumenty