UPZ na Dniu Kariery w zamojskim „Elektryku”
UPZ na Dniu Kariery w zamojskim „Elektryku” - UPZ

UPZ na Dniu Kariery w zamojskim „Elektryku”

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu we współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Lublinie Filia w Zamościu zorganizował  Dzień Kariery Zawodowej „Pasja, Profesja, Powołanie…”.

W wydarzenie włączyła się również Uczelnia  Państwowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu. Podczas imprezy chętni mogli odwiedzić stanowisko przygotowane przez studentów UPZ z kierunku pielęgniarstwo oraz mechanika i budowa maszyn. Zainteresowani mogli dokonać pomiaru ciśnienia tętniczego, poziomu glukozy we krwi oraz dowiedzieć o działaniu i wykorzystaniu w przemyśle obrabiarek sterowanych numerycznie. Ofertę Uczelni  zaprezentował kanclerz UPZ Jerzy Korniluk, który mówił o inżynierskich i licencjackich kierunkach studiów,  o bogato wyposażonych pracowniach i laboratoriach,  a także o dosyć szerokiej ofercie wsparcia finansowego w postaci stypendiów dla młodzieży.

Zapraszamy do fotorelacji z wydarzenia.

DC