UPZ liderem Zamojskiej Ligi LZS w siatkówce kobiet
UPZ liderem Zamojskiej Ligi LZS w siatkówce kobiet - UPZ

UPZ liderem Zamojskiej Ligi LZS w siatkówce kobiet

Drużyna Uczelni Państwowej w Zamościu lideruje Zamojskiej Lidze LZS w siatkówce kobiet. Zawodniczki trener Sylwii Kowalskiej są na dobrej drodze, by powtórzyć sukces z ubiegłego roku i triumfować w tych rozgrywkach. Ze względu na pandemię drużyna ma teraz przymusową przerwę w rozgrywkach.

- W tym sezonie przygotowania do Ligi LZS ruszyły pełną parą już od chwili, kiedy obostrzenia pozwoliły drużynie wejść na halę treningową. Skupiłyśmy się głównie na ćwiczeniach motorycznych, które poprawiają refleks i zwinność. Zamojską Ligę LZS zaczęłyśmy wygraną z reprezentacją Gminy Adamów (2:0), a dobra passa trwa. Jednak ze względu na nowe obostrzenia dotyczące Covid-19, dalsze rozgrywki, jak i treningi, zostały wstrzymane. Nie załamujemy się̨ i liczymy, że wrócimy na boisko już niedługo - mówi kapitan zespołu Jolanta Jasińska, studentka UPZ na kierunku logistyka.

Drużyna Uczelni Państwowej w Zamościu w Zamojskiej Lidze LZS występuje w składzie: Diana Frankiewicz, Kamila Luterek, Diana Franaszkiewicz, Wiktoria Borek, Weronika Rewucha, Agnieszka Policha,  Jolanta Jasińska, Anna Opalińska, Paulina Kruk. Trenerem drużyny UPZ jest mgr Sylwia Kowalska.

Poniżej przedstawiamy fotograficzną prezentację całej drużyny autorstwa Wiktorii Borek.