Uniwersytet Pierwszego Wieku – spotkania z młodzieżą
Uniwersytet Pierwszego Wieku – spotkania z młodzieżą - UPZ

Uniwersytet Pierwszego Wieku – spotkania z młodzieżą

W marcu odbyły się zajęcia w ramach UPW. Uczelnia gościła uczniów zarówno ze szkół ponadpodstawowych, jak i podstawowych.

W wykładach dla uczniów, zorganizowanych przez Akademię Zamojską wzięły udział szkoły: Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Armii Krajowej w Zamościu, II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Zamościu oraz Szkoła Podstawowa nr 3 im. Elizy Orzeszkowej w Zamościu. Wykłady poprowadzili:

  • dr Marcin Bochenek
  • ppłk rez. mgr inż. Andrzej Podhorodecki
  • mgr Katarzyna Szadkowska

Uniwersytet Pierwszego Wieku to doskonała propozycja dla uczniów szkół ponadpodstawowych i podstawowych. Zajęcia przygotowywane przez nauczycieli akademickich Akademii Zamojskiej prowadzone są w sposób prosty i zrozumiały, dostosowany do wieku słuchaczy, a wachlarz tematów pozwala na wybór najbardziej interesujących zagadnień. Wykaz tematów proponowanych przez kadrę dydaktyczną znajduje się pod linkiem: https://upz.edu.pl/data/file_attachment/3886-uniwersytet-pierwszego-wieku-wykaz-zakladka.pdf. Nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych zainteresowanych udziałem uczniów w zajęciach prosimy o kontakt z sekcją promocji AZ - tel. 663 188 300, e-mail: promocja@akademiazamojska.edu.pl