Studentki UPZ na ogólnopolskiej konferencji
Studentki UPZ na ogólnopolskiej konferencji - UPZ

Studentki UPZ na ogólnopolskiej konferencji

Studentki pedagogiki i pielęgniarstwa Uczelni Państwowej w Zamościu wezmą udział w V Ogólnopolskiej Konferencji Studenckich Kół Naukowych, której organizatorem jest Karpacka Państwowa Uczelnia w Krośnie.

10 czerwca 2021 r. odbędzie się V Ogólnopolska Konferencja Studenckich Kół Naukowych „Badania innowacje i pasje z perspektywy młodego naukowca”. Celem konferencji będzie w głównej mierze wymiana wiedzy i doświadczeń zdobytych podczas wielostronnych badań prowadzonych przez studentów w różnych dziedzinach nauki, jak również kreowanie inicjatyw w zakresie poszukiwania innowacyjnych rozwiązań mających na celu wsparcie gospodarki i przemysłu. Patronat honorowy nad konferencją objęli m.in. Władysław Ortyl - marszałek województwa podkarpackiego, Ewa Leniart - wojewoda podkarpacki, Piotr Przytocki – prezydent Krosna.

Konferencja będzie podzielona na trzy panele dyskusyjne. W trakcie jednego z nich swoje prelekcje i referaty zaprezentują studentki pedagogiki i pielęgniarstwa Uczelni Państwowej w Zamościu. Będą to: Karolina Cyc, Zuzanna Floraszek, Magdalena Stypko, Ewelina Romańczuk, Monika Sędłak, Ewa Szuba, Paula Łapa, Anna Zygawska, Diana Drygiel vel Dryglak, Stefania Kościelniak, Iwona Redka. Opiekunami naukowymi studentek są: dr Halina Iwańczyk i dr Irena Kurzępa z Zakładu Pedagogiki UPZ oraz dr n. med. Maria Dorota Kwika z Zakładu Pielęgniarstwa UPZ.

Szczegółowy program całej konferencji można znaleźć pod linkiem: