Siatkarki UPZ wróciły do gry
Siatkarki UPZ wróciły do gry - UPZ

Siatkarki UPZ wróciły do gry

Po przerwie spowodowanej pandemią, w sobotę (15 maja 2021 r.), drużyna Uczelni Państwowej w Zamościu rozegrała dwa mecze w ramach Zamojskiej Ligi LZS w siatkówce kobiet.

W pierwszym spotkaniu zespół UPZ wygrał 2:0 z Reprezentacją Gminy Adamów, w drugim z kolei uległ drużynie ZSPPS Azymut Gmina Zamość 1:2.

W obu meczach zespół Uczelni Państwowej w Zamościu wystąpił w składzie: Jolanta Jasińska, Kamila Luterek, Wiktoria Borek, Paulina Kruk, Weronika Rewucha, Agnieszka Policha, Diana Faranszkiewicz. Trenerem zespołu jest mgr Sylwia Kowalska.

Aktualnie drużyna UPZ zajmuje drugie miejsce w Zamojskiej Lidze LZS, tracąc punkt do lidera – ZSPPS Azymutu Gmina Zamość. Przypomnijmy, że drużyna Uczelni Państwowej w Zamościu broni zdobytego przed rokiem Mistrzostwa Ligi LZS.