Reprezentanci UPZ w plebiscycie AZS
Reprezentanci UPZ w plebiscycie AZS - UPZ

Reprezentanci UPZ w plebiscycie AZS

Trener Piotr Kostrubiec oraz student turystyki i rekreacji UPZ Igor Zavadskyi znaleźli się w gronie nominowanych w Plebiscycie Sportowiec Roku AZS Lublin 2020. W kategorii  „Najpopularniejszy Sportowiec AZS Lublin 2020” roku można wesprzeć Igora swoimi głosami.

W ramach plebiscytu wyłonieni zostaną najlepszy sportowiec i najlepszy trener AZS. Wyboru w tej kategorii dokona kapituła Plebiscytu. Wśród nominowanych są reprezentanci Uczelni Państwowej w Zamościu: zawodnik Igor Zavadskyi oraz trener Piotr Kostrubiec.

Igor Zavadskyi to student turystyki i rekreacji w Uczelni Państwowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu. Igor jest zawodnikiem występującej w Superlidze tenisa stołowego drużyny Uczelnia Państwowa Zamość. Podczas Akademickich Mistrzostw Europy 2019 we włoskim Camerino zajął: I miejsce w deblu, III miejsce indywidualnie oraz III miejsce w klasyfikacji drużynowej. Na Akademickich Mistrzostwach Polski 2019 do swoich osiągnięć dołożył I miejsce zdobyte w drużynie.

Piotr Kostrubiec jest trenerem drużyny Uczelnia Państwowa Zamość, która występuje w Superlidze tenisa stołowego. Razem z reprezentacją Uczelni zdobywał medale Akademickich Mistrzostw Polski oraz Akademickich Mistrzostw Europy.

O ile w większości kategorii Plebiscytu Sportowiec Roku AZS Lublin 2020 o zwycięstwie decyduje kapituła, to w kategorii „Najpopularniejszy Sportowiec AZS Lublin 2020 roku” decydują kibice i w tej kategorii można wesprzeć Igora Zavadskyiego swoim głosem.

Oddać głos można na dwa sposoby - wysyłając „ZAVADSKYI” na adres: plebiscyt@azs.lublin.pl lub poprzez formularz - LINK. Głosowanie trwa do 27 października 2020 r.

Zapraszamy do wspierania reprezentanta UPZ!

DC