Gratulacje dla naszych studentów
Gratulacje dla naszych studentów - UPZ

Gratulacje dla naszych studentów

Miniony weekend nasi studenci mogą zaliczyć do udanych. Aleksandra Osuch została Młodzieżową Mistrzynią Województwa Lubelskiego i razem z Wiktorią Puzio awansowały do Młodzieżowych Mistrzostw Polski, a Łukasz Jarocki i Arkadiusz Żuk stanęli na podium podczas turnieju 85-lecia Lubelskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego.

W sobotę, 2 kwietnia, rozegrano w Lubartowie jubileuszowy turniej 85-lecia Lubelskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego. Najlepszym zawodnikiem został Łukasz Jarocki, który pokonał Arkadiusza Żuka w piątym secie 13:11. Patronat nad imprezą objęli: Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski oraz Starosta Lubartowski Ewa Zybała i Burmistrz Miasta Lubartów Krzysztof Paśnik.

W niedzielę, 3 kwietnia, nasze studentki - Aleksandra Osuch i Wiktoria Puzio – wzięły udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w tenisie stołowym. Dziewczyny zdobyły łącznie 5 medali i awansowały do Młodzieżowych Mistrzostw Polski, które odbędą się w dniach 26-29.05.2022 r.

Gra pojedyncza:

I miejsce - Aleksandra Osuch