Kurs języka angielskiego przygotowujący do podjęcia studiów podyplomowych z nauczania języka angielskiego na poziomie wczesnoszkolnym - UPZ

językiem angielskim lub tym, którzy znają jedynie jego podstawy Akademickie Centrum Edukacji UPZ proponuje podjęcie kształcenia na trwającym jeden semestr kursie języka angielskiego, przygotowującym do podjęcia studiów podyplomowych na kierunku „Nauczanie języka angielskiego na poziomie wczesnoszkolnym”.

• język od podstaw
  • 120 godzin: 2x w tygodniu po 4 godziny lekcyjne (istnieje możliwość zorganizowania kursu w weekendy)
  • możliwość uruchomienia kursu w każdym momencie, pod warunkiem zebrania się grupy
  • wykładowcy filologii angielskiej UPZ