Aktualności - UPZ

LECZENIE RAN – KURS SPECJALISTYCZNY DLA POŁOŻNYCH

serdecznie zaprasza na kurs specjalistycznych „Leczenie ran” dla położnych

Kurs rozpocznie się 12 września 2020 r.

Wszystkich zainteresowanych, którzy chcą dołączyć do grupy uczestników kursu, zapraszamy do rejestracji w systemie SMK i złożenia dokumentów w wersji papierowej w Akademickim Centrum Edukacji UPZ do dnia 11 września br.

e-mail:ace@upz.edu.pl

Szkolenie Specjalizacyjne „Pielęgniarstwo operacyjne” dla pielęgniarek oraz „Pielęgniarstwo ginekologiczno – położnicze” dla położnych – rozpoczęcie już w sierpniu br.

Szkolenie specjalizacyjne „Pielęgniarstwo operacyjne” oraz „Pielęgniarstwo ginekologiczno – położnicze” – to kolejna formy kształcenia podyplomowego pielęgniarek i położnych uruchamiana przez Ośrodek Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych naszej Uczelni.

Termin rozpoczęcia zajęć w ramach ww. specjalizacji to 22 sierpnia br.

Wszystkich zainteresowanych, którzy chcą dołączyć do grupy uczestników szkolenia specjalizacyjnego zapraszamy do rejestracji w systemie SMK i złożenia dokumentów w wersji papierowej w Akademickim Centrum Edukacji UPZ.

Szczegółowe  informacje i zapisy:

Resuscytacja oddechowo – krążeniowa noworodka

Ośrodek Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych Uczelni Państwowej w Zamościu serdecznie zaprasza na kurs specjalistyczny Resuscytacja oddechowo – krążeniowa noworodka.

Kurs rozpocznie się 25 lipca 2020 r.

Wszystkich zainteresowanych, którzy chcą dołączyć do grupy uczestników kursu, zapraszamy do rejestracji w systemie SMK i złożenia dokumentów w wersji papierowej w Akademickim Centrum Edukacji UPZ do dnia 24 lipca br.

Akademickie Centrum Edukacji UPZ
e-mail:ace@upz.edu.pl

Zapraszamy na szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie  Pielęgniarstwa operacyjnego

Termin rozpoczęcia zajęć w ramach szkolenia specjalizacyjnego planowany jest na marzec br.

Wszyscy zainteresowani, którzy chcą dołączyć do grupy uczestników szkolenia specjalizacyjnego zapraszamy do rejestracji w systemie SMK i złożenia dokumentów w wersji papierowej w Akademickim Centrum Edukacji UPZ do dnia 18 lutego br.