Aktualności - UPZ

Resuscytacja oddechowo – krążeniowa noworodka

Ośrodek Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych Uczelni Państwowej w Zamościu serdecznie zaprasza na kurs specjalistyczny Resuscytacja oddechowo – krążeniowa noworodka.

Kurs rozpocznie się 18 lipca 2020 r.

Wszystkich zainteresowanych, którzy chcą dołączyć do grupy uczestników kursu, zapraszamy do rejestracji w systemie SMK i złożenia dokumentów w wersji papierowej w Akademickim Centrum Edukacji UPZ do dnia 17 lipca br.

Szczegółowe informacje i zapisy:

Akademickie Centrum Edukacji UPZ
ul. Hrubieszowska 24, 22-400 Zamość
tel. 663 188 380
e-mail:ace@upz.edu.pl

Zapraszamy na szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie  Pielęgniarstwa operacyjnego

Termin rozpoczęcia zajęć w ramach szkolenia specjalizacyjnego planowany jest na marzec br.

Wszyscy zainteresowani, którzy chcą dołączyć do grupy uczestników szkolenia specjalizacyjnego zapraszamy do rejestracji w systemie SMK i złożenia dokumentów w wersji papierowej w Akademickim Centrum Edukacji UPZ do dnia 18 lutego br.

Szczegółowe informacje i zapisy:

Akademickie Centrum Edukacji UPZ Zamość
ul. Hrubieszowska 24, 22-400 Zamość