UPZ - Uczelnia Państwowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu - bezpłatne studia licencjackie, bezpłatne studia inżynierskie, studia podyplomowe

X Konkurs Języka Angielskiego - zgłoszenia - UPZ - Uczelnia Państwowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu

X Konkurs Języka Angielskiego - zgłoszenia

Uczelnia Państwowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych do wzięcia udziału w X KONKURSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO.

Konkurs skierowany jest do uczniów z powiatów: zamojskiego, tomaszowskiego, biłgorajskiego, hrubieszowskiego i krasnostawskiego.

Zgłoszenia uczniów dokonują szkoły w terminie do 08 listopada 2019 r. Regulamin konkursu i karta zgłoszenia znajdują się poniżej.

W razie pytań prosimy o kontakt z Działem Rozwoju UPZ – tel. 84/ 638 34 44, e-mail: promocja@upz.edu.pl.

ek

Menu- UPZ - Uczelnia Państwowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu

CardeaCreations - webdesign, grafika, strony www, sklepy internetowe

© 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Uczelnia Państwowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu