UPZ - Uczelnia Państwowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu - bezpłatne studia licencjackie, bezpłatne studia inżynierskie, studia podyplomowe

Tenisowe emocje już w tę niedzielę! - UPZ - Uczelnia Państwowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu

Tenisowe emocje już w tę niedzielę!

Zapraszamy na mecz I ligi tenisa stołowego kobiet, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę (17 listopada). Zawodniczki PWSZ Zamość zmierzą się z drużyną KU AZS Politechniki Rzeszów.

Zapowiada się spora dawka sportowych emocji. Zamościanki wygrały swoje ostatnie spotkanie ligowe na wyjeździe z AZS PWSZ Nysą 7:3. Z kolei drużyna z Rzeszowa należy do czołówki I ligi i w tym sezonie nie przegrała jeszcze żadnego spotkania odnotowując tylko dwa remisy i wygrywając pozostałe mecze. Czy zawodniczki PWSZ Zamość jako pierwsze w tym sezonie pokonają rzeszowianki?

Spotkanie odbędzie się 17 listopada (niedziela) o godz. 16 w hali ZSP Nr 3 ("Elektryk"), przy ul. Zamoyskiego 62.

DC

Menu- UPZ - Uczelnia Państwowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu

CardeaCreations - webdesign, grafika, strony www, sklepy internetowe

© 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Uczelnia Państwowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu